KLADKOSTROJE

Přinášíme Vám nový sortiment kladkostrojů a ručních navijáků Columbus McKinnon. Tato americká společnost patří díky intenzivnímu výzkumu a dlouholeté praxi k naprosté světové špičce na poli manipulační techniky. Je také držitelem několika patentů.

Kladkostroje, ruční navijáky

a další zařízení pro zvedání břemene společnosti Columbus McKinnon se vyznačují především prvotřídní kvalitou zpracování, materiálů a naprostou bezporuchovostí. Díky své vysoké flexibilitě a odolnosti najdou

řetězové a elektrické kladkostroje

a ruční navijáky široké uplatnění. Od garáží a kutilských dílen, přes autoservisy a opravny až pro velké závody a průmyslovou výrobu - kladkostroje a ruční navijáky CM se stanou Vaším nepostradatelným pomocníkem při práci s jakýmkoliv břemenem.
-19%  
Elektrický řetězový kladkostroj EKZT 500
Elektrický řetězový kladkostroj EKZT 500
 19 990Kč bez DPH, 19%SLEVA 

Kladkostroje

,  Heavytech s.r.o.    Praha 10, Hradec Králové, Olomouc, Třebíč, Hořice    objednávky,dotazy: 775 075 765,       info@heavytech.cz     2017 ICKP (0.05s)TOPlist
Kupte

kladkostroje

za skvělé akční ceny. . V nabídce naleznete elektrický lanový kladkostroj mes 600-2, elektrický lanový kladkostroj esw 500, elektrický řetězový kladkostroj ekzt 500 nebo elektrický řetězový kladkostroj s pojezdem ekzf 1000.