KLADKOSTROJE

Přinášíme Vám nový sortiment kladkostrojů a ručních navijáků Columbus McKinnon. Tato americká společnost patří díky intenzivnímu výzkumu a dlouholeté praxi k naprosté světové špičce na poli manipulační techniky. Je také držitelem několika patentů.

Kladkostroje, ruční navijáky

a další zařízení pro zvedání břemene společnosti Columbus McKinnon se vyznačují především prvotřídní kvalitou zpracování, materiálů a naprostou bezporuchovostí. Díky své vysoké flexibilitě a odolnosti najdou

řetězové a elektrické kladkostroje

a ruční navijáky široké uplatnění. Od garáží a kutilských dílen, přes autoservisy a opravny až pro velké závody a průmyslovou výrobu - kladkostroje a ruční navijáky CM se stanou Vaším nepostradatelným pomocníkem při práci s jakýmkoliv břemenem.
nářadí pro - doprava zdarma nářadí pro - kontakt
doprava
Kladkostroje

,  Heavytech s.r.o.    Praha 10, Hradec Králové, Olomouc, Třebíč, Hořice    objednávky,dotazy: 775 075 765,       info@heavytech.cz     2017 ICKP (0.02s)TOPlist
Kupte

kladkostroje

za skvělé akční ceny. . V nabídce naleznete elektrický lanový kladkostroj mes 600-2, kladkostroj cm hurricane igr - ovládání převodem, elektrický lanový kladkostroj esw 500 nebo elektrický řetězový kladkostroj ekzt 500.