LIKVIDACE

Na základě velké poptávky těchto služeb od škol, větších i menších výrobních podniků, jsme zařadili do našeho portfolia další možnosti jak pomoci našim zákazníkům. Nyní jsme schopni ne jenom dodat nové strojní vybavení, usadit a zaškolit, ale také vyřešit problém se stávajícím. Nabízíme manipulaci, ekologickou likvidaci, či výkup nebo zprostředkování prodeje.

VÝKUP

Velké množství firem obnovuje stroje ne jenom z důvodu nefunkčnosti původních. Proto je tu výkup, který je zaměřen především na stroje funkční či opravitelné s větší zbytkovou hodnotou. Ať už se jedná o kovoobráběcí, kovotvářecí, dřevoobráběcí stroje či větší strojní celky.

Ekologická likvidace strojů

Ekologická likvidace strojů je dnes nedílnou součástí obnovování strojního zázemí ve všech firmách. U drtivé většiny obráběcích strojů není možné stroj vykoupit pouze na kov, ale je potřeba projít procesem ekologické likvidace.

Jak tato likvidace probíhá?

V případě uzavření zakázky na určeném místě připravíme manipulační prostředky, vystavíme protokol o ekologické likvidaci, zajistíme stroj proti úniku škodlivých látek, poté přepravíme stroje na provozovnu, kde bude stroj odborně rozebrán a vytříděn.

Protokol o ekologické likvidaci

U každé zakázky tohoto charakteru předáváme veškeré dokumenty, ale především protokol o ekologické likvidaci.

Jaké stroje likvidujeme?

Jsme schopni zařídit ekologickou likvidaci skládající se z několika strojů, tedy například kompletních provozních linek, až po menší stroje. Pro poptání služby volejte na tel. 602 289 222.
nářadí pro - kontakt
doprava
Výkup a likvidace strojů

,  Heavytech s.r.o.    Praha 10, Hradec Králové, Olomouc, Třebíč, Hořice    objednávky,dotazy: 775 075 765,       info@heavytech.cz     2017 ICKP (0.01s)TOPlist