VYVAŽOVAČKY

Žádnému pneuservisu či autoservisu by neměla ve výbavě chybět. Pro každého řidiče je důležitý plný servis dopravního prostředku, a ten zahrnuje i vyvažování pneumatik, které by mělo proběhnout při každém přezutí. Špatně vyvážená kola negativně ovlivňují dopravní prostředek, i na více úrovních. Nevyvážená kola mohou způsobovat vibrace, které se přenášejí do volantu i celého vozu, a přetěžují jednotlivé části auta. Následkem nevyvážení je i větší opotřebení pneumatik a celkově rychlejší opotřebení vozidla. Vyvažovačky kol jsou schopny nevyvážení změřit a následně zajistit optimální rozložení zátěže. Tím se nejen prodlouží životnost automobilu, či motocyklu, ale ovládání Vašeho vozidla bude bezproblémové a snadné. Většina vyvažovaček z naší nabídky disponuje automatickým roztáčením a brzděním kola. Práci usnadňují digitální ukazatelé signalizující nevyváženost a polohu umístění závažíček. Vyvažovačky umožňují statické i dynamické vyvažování, včetně speciálních programů pro přepočet umístění závaží na ALU disky, včetně individuálního programu ALU-S. Pro snadnou uživatelskou obsluhu jsou tyto pneu vyvažovačky vybaveny integrovaným systémem samokalibrace. Pro vyvažování kol motocyklů lze přikoupit speciální adaptér pro uchycení moto kol.
Vyvažovačka kol TW-01
Vyvažovačka kol TW-01
 23 900Kč bez DPH
-12%  
1. HOFMANN vyvažovačky řady GEODYNA 7100
1. HOFMANN vyvažovačky řady GEODYNA 7100
 40 900Kč bez DPH, 12%SLEVA 
Vyvažovačka TW03 LCD 3D
Vyvažovačka TW03 LCD 3D
 49 900Kč bez DPH

nářadí pro - doprava zdarma nářadí pro - kontakt
doprava
VYVAŽOVAČKY

,  Heavytech s.r.o.    Praha 10, Hradec Králové, Olomouc, Třebíč, Hořice    objednávky,dotazy: 775 075 765,       info@heavytech.cz     2018 ICKP (0.02s)TOPlist
Kupte

vyvažovačky

za skvělé akční ceny. . V nabídce naleznete 1. hofmann vyvažovačky řady geodyna 7100, 3. hofmann vyvažovačky řady geodyna 7300, vyvažovačka kol tw-01 nebo poloautomatický vyvažovací stroj cb66.