VYVAŽOVAČKY

Žádnému pneuservisu či autoservisu by neměla ve výbavě chybět. Pro každého řidiče je důležitý plný servis dopravního prostředku, a ten zahrnuje i vyvažování pneumatik, které by mělo proběhnout při každém přezutí. Špatně vyvážená kola negativně ovlivňují dopravní prostředek, i na více úrovních. Nevyvážená kola mohou způsobovat vibrace, které se přenášejí do volantu i celého vozu, a přetěžují jednotlivé části auta. Následkem nevyvážení je i větší opotřebení pneumatik a celkově rychlejší opotřebení vozidla. Vyvažovačky kol jsou schopny nevyvážení změřit a následně zajistit optimální rozložení zátěže. Tím se nejen prodlouží životnost automobilu, či motocyklu, ale ovládání Vašeho vozidla bude bezproblémové a snadné. Většina vyvažovaček z naší nabídky disponuje automatickým roztáčením a brzděním kola. Práci usnadňují digitální ukazatelé signalizující nevyváženost a polohu umístění závažíček. Vyvažovačky umožňují statické i dynamické vyvažování, včetně speciálních programů pro přepočet umístění závaží na ALU disky, včetně individuálního programu ALU-S. Pro snadnou uživatelskou obsluhu jsou tyto pneu vyvažovačky vybaveny integrovaným systémem samokalibrace. Pro vyvažování kol motocyklů lze přikoupit speciální adaptér pro uchycení moto kol.
vyvažovačka kol
Vyvažovačka kol TW01
 23 900Kč bez DPH
-12%  
1. HOFMANN vyvažovačky řady GEODYNA 7100
1. HOFMANN vyvažovačky řady GEODYNA 7100
 40 900Kč bez DPH, 12%SLEVA 
 Vyvažovačka nákladní TRB01
Vyvažovačka nákladní TRB01
 45 000Kč bez DPH
Vyvažovačka TW03 LCD 3D
Vyvažovačka TW03 LCD 3D
 49 900Kč bez DPH

naradiproakce
nářadí pro - kontakt
doprava
VYVAŽOVAČKY

,  Heavytech s.r.o.    Praha 10, Hradec Králové, Olomouc, Třebíč, Hořice    objednávky,dotazy: 775 075 765,       info@heavytech.cz     2018 ICKP (0.04s)TOPlist
Kupte

vyvažovačky

za skvělé akční ceny. . V nabídce naleznete vyvažovačka kol tw01, 9. hofmann vyvažovačky řady geodyna 6300, vyvažovačka kol osobních automobilů beissbarth mt 837 d nebo vyvažovačka cb910gb.