DOTACE NA NÁKUP STROJŮ


Nabízíme svým zákazníkům profesionální pomoc a podporu při financování nákupu strojního vybavení a zařízení.


Tato služba je dnes velice žádaná a to díky příznivým podmínkám úvěrů. Často si tak firmy nechávají svůj kapitál k dalšímu obchodování a strojní zázemí financují z jiných prostředků.
Využíváme ověřené úvěrové a leasingové společnosti, se kterými úzce spolupracujeme již řadu let. Financování zajišťuje náš dlouholetý partner společnost Essox s.r.o., u které se nám díky dlouhodobé spolupráci podařilo dosáhnout na VIP podmínky, které nyní můžeme nabídnout i Vám.


Jedna z dalších velice žádaných možností jsou dotační programy. Pro rok 2016 je připravena celá řada dotačních programů pro začínající podnikatele i velké společnosti. Pro Vás jsme připravili dva Operační programy Podnikání a inovace pro konkurence schopnost: Program TECHNOLOGIE: Prospekt ke stažení >ZDE< a Program INOVACE: Prospekt ke stažení >ZDE<.


V případě zájmu o finanční plán neváhejte kontaktovat naše pracovníky. Kteří Vám pomohou projít veškeré možnosti programů.


dotace essox
nářadí pro - doprava zdarma nářadí pro - kontakt
doprava

Dotace na stroje

,  Heavytech s.r.o.    Praha 10, Hradec Králové, Olomouc, Třebíč, Hořice    objednávky,dotazy: 775 075 765,       info@heavytech.cz     2019 KP (0.01s)TOPlist

KONTAKT - AKCE
Potřebujete vybavit dílnu? Nevíte si rady s konfigurací strojů stavební připraveností nebo legislativou ? Máme pro Vás technika, který se Vám bude zdarma věnovat a pokusí se Vám připravit návrh toho nejlepšího řešení.

Bc. Monika Maternová
Objednávky, fakturace
maternova@heavytech.cz
+420 775 075 765
David Svoboda
Nabídky, poptávky, reklamace
svoboda@heavytech.cz
+420 604 329 696
Ondřej Čížek
Nabídky strojního vybavení, výkupy
cizek@heavytech.cz
+420 602 287 222