Dvousloupové zvedáky

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Elektrohydraulické s přejezdem

Dvousloupový zvedák 4 t PROFI
Dvousloupový zvedák Titanium GHL 32M
Dvousloupový zvedák GHL-40FE - 4t


Elektromechanické bez přejezdu

11. NUSSBAUM - 2 sl. zvedák 2,30 SL - 3t
2. JOHN BEAN - 2 sl. zvedák SOL 3000 - 3t
12. NUSSBAUM - 2 sl. zvedák 2,40 SL - 4t


Elektromechanické s přejezdem

Dvousloupový elektromechanický zvedák Zavagli Santi Z413S
Dvousloupový elektromechanický zvedák SR 27H2
Dvousloupový elektromechanický zvedák SR 44HE


Elektrohydraulické bez přejezdu

Dvousloupový zvedák 4 t bezpřejezdový
7. SPACE - 2 sl. zvedáky 3,2t - 4,2t
GHL-40C - 4 t


 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Dvousloupové zvedáky jsou nejčastější, nejuniverzálnější a také nejoblíbenější mezi našimi zákazníky. Kvalitní

dvousloupový zvedák

by neměl chybět v žádném servisu, dílně ani garáži. Tento oblíbený druh zvedáku disponuje nejžádanějšími vlastnostmi - velká nosnost, minimální nároky na prostor, snadná údržba a nízká nákupní i provozní cena. Máme několik druhů zvedáků, můžeme je dělit podle konstrukce na Elektro-hydraulické a elektro-mechanické, popřípadě podle typu na přejezdové, s horním vedením a na synchronizované (moderní zvedáky mají sloupy synchronizovány pomocí senzorů). Některé zvedáky disponují dalšími speciálními parametry, např. dvousloupový zvedák s integrovanou základnou pro umístění na nekvalitní beton, zvedáky s prodlouženými rameny pro zvedání delších automobilů, zvedáky s asymetrickými sloupy atd.

Elektro-hydraulický dvousloupový zvedák

- Pro a Proti
Výhody:
Elektrohydraulické zvedáky jsou cenově dostupnější, protože jejich výroba je méně technicky náročná. Také mají obvykle větší nosnost, než mechanické zvedáky. Další velikou výhodou je jejich vysoká bezpečnost - ramena jsou zajištěna bezpečnostními zámky, takže není zatěžována hydraulika a riziko spadnutí vozu tak prakticky neexistuje. Další výhodou tohoto typu zvedáku je nenáročný a takřka bezúdržbový provoz.
Nevýhody:
Elektrohydraulickým zvedákům je nejčastěji vyčítána jejich nízká kvalita. To ale není chybou konstrukce. V České Republice a na Slovensku se rozmohl nový trend výrobců, kteří šetří na materiálech, aby pak tyto stroje mohli prodat za směšné částky a následně vydělávat na předraženém servisu. Elektrohydraulický dvousloupový zvedák se skutečně dá vyrobit i za pár korun, ale jako všude jinde, i zde se investice obvykle vyplatí.

Elektro-mechanický dvousloupový zvedák

- Pro a Proti
Výhody:
Tyto zvedáky jsou obecně považovány za kvalitnější, a to zejména díky své robustnější konstrukci a zemi původu - naprostá většina těchto strojů se vyrábí v Itálii, Německu a Španělsku. Díky konstrukci šroubovice a matek si u tohoto typu dvousloupového zvedáku můžete nastavit výšku automobilu na milimetr přesně. Moderní mechanické zvedáky mají obvykle samomazání matek, takže i zde je provoz takřka bezúdržbový.
Nevýhody:
Kvůli náročnější konstrukci je pro tento typ charakteristická vysoká cena, a to většinou mnohonásobně ve srovnání s hydraulickým dvousloupovým zvedákem, navíc mají tyto stroje delší historii, takže si zde u některých výrobců také připlatíte za značku. Stroje je potřeba pravidelně kontrolovat a měnit namáhané části, zejména bronzové matky jsou velice nákladná záležitost. Asi největší nevýhodou, kterou mechanický dvousloupový zvedák má, je absence bezpečnostní pojistky - pokud se tedy o svůj stroj nebudete náležitě starat, může Vám z něj auto doslova spadnout na hlavu.

ZDE VÁM PŘEDSTAVUJEME NEJVÝHODNĚJŠÍ DVOUSLOUPOVÉ Z NABÍDKY NÁŘADÍ-PRO!!!
nářadí pro - doprava zdarma nářadí pro - kontakt
doprava

Dvousloupové zvedáky

,  Heavytech s.r.o.    Praha 10, Hradec Králové, Olomouc, Třebíč, Hořice    objednávky,dotazy: 775 075 765,       info@heavytech.cz     2019 KP (0.02s)TOPlist
Dvousloupové zvedáky
KONTAKT - AKCE
Potřebujete vybavit dílnu? Nevíte si rady s konfigurací strojů stavební připraveností nebo legislativou ? Máme pro Vás technika, který se Vám bude zdarma věnovat a pokusí se Vám připravit návrh toho nejlepšího řešení.

Bc. Monika Maternová
Objednávky, fakturace
maternova@heavytech.cz
+420 775 075 765
David Svoboda
Nabídky, poptávky, reklamace
svoboda@heavytech.cz
+420 604 329 696
Ondřej Čížek
Nabídky strojního vybavení, výkupy
cizek@heavytech.cz
+420 602 287 222