Často kladené otázky

Při převzetí zboží si důkladně zkontrolujte balení a pokud je balení poškozeno, zboží nepřebírejte a neprodeleně kontakujte zákaznickou linku PPL: 840 775 775, kde Vám sdělí další postup.

Kdy mohu zboží očekávat?

Je důležité zmínit, že naší hlavní činností je prodej těžkých průmyslových strojů. Z tohoto důvodu nemáme bohužel kapacity expedovat zboží v den objednávky. I tak se snažíme, aby zboží do 50 kg bylo expedováno do 3 pracovních dnů. Zboží těžší než 50 kg jsme schopni expedovat zpravidla ještě v den objednávky, pokud byla provedena do 12:00. Ovšem u některého zboží probíhá předprodejní kontrola, která dobu dodání nepatrně prodlužuje. V případě, že uplynul týden od objednávky, zboží nedorazilo a nikdo Vás nekontaktoval, obraťte se na naši zákaznickou linku.

Kolik mě bude stát doprava?

Standardní balík do 50 kg stojí po celé České Republice 149,- Kč s DPH, na Slovensko cena dopravného činí 298,- Kč s DPH. U zboží, které váží 50 kg a více řešíme dopravu individuálně. Průměrně se cena pohybuje v rozmezí 500 – 1000 Kč bez DPH. U větších strojů se cena dopravy může vyšplhat až na 10 000,- Kč bez DPH

Potřebuji školení, co mám dělat?

U některého zboží školení skutečně poskytujeme, kterého zboží se toto týká zjistíte na naší infolince. U zbytku zboží se snažíme, aby byl každý zákazník schopen stroj úvést do provozu pomocí českého návodu, který je přiložen. Pokud si ani tehdy nejste jistí, naše zákaznická linka je zde pro Vás.

Zboží chci, ale nemám na něj peníze.

I na toto jsme připraveni a jsme schopni Vám vyhovět. Je důležité si uvědomit, že náš sortiment zboží Vám pomůže vydělat peníze. Proto není nic jednoduššího než si vzít zboží na úvěr. Chápeme, že většina z Vás je vůči tomuto postupu skeptická. Vězte, že i na to jsme mysleli a vybrali jsme pro Vás jednoho z nejlepších poskytovatelů půjček a úvěrů. Díky naší dlouholeté spolupráci máme nastavené takové podmínky, že Váš úvěr přeplatíté o naprosté minimum. Zaujala Vás tato možnost? Není nic jednoduššího, než si úvěr spočítat v následující kalkulačce V případě, že potřebujete s čímkoli poradit, neváhejte se na nás obrátit.

Co když mi zboží nevyhovuje a chci ho vrátit?

Tato situace nás velmi mrzí, ale pokud chcete zboží opravdu vrátit, tak nás kontaktujte telefonicky nebo mailem a naši pracovníci s Vámi tuto záležitost přednostně vyřídí. NIKDY ZBOŽÍ NEPOSÍLEJTE BEZ PŘEDCHOZÍHO AVIZA.
Email: reklamace@heavytech.cz

Co když se mi zboží rozbilo a chci ho reklamovat?

Kontaktujte nás pomocí telefonu nebo mailu a naši pracovníci s Vámi tuto skutečnost přednostně vyřeší.
Email: reklamace@heavytech.cz

nářadí pro - doprava zdarma nářadí pro - kontakt
doprava

Často kladené dotazy

,  Heavytech s.r.o.    Praha 10, Hradec Králové, Olomouc, Třebíč, Hořice    objednávky,dotazy: 775 075 765,       info@heavytech.cz     2019 KP (0.01s)TOPlist

KONTAKT - AKCE
Potřebujete vybavit dílnu? Nevíte si rady s konfigurací strojů stavební připraveností nebo legislativou ? Máme pro Vás technika, který se Vám bude zdarma věnovat a pokusí se Vám připravit návrh toho nejlepšího řešení.

Bc. Monika Maternová
Objednávky, fakturace
maternova@heavytech.cz
+420 775 075 765
David Svoboda
Nabídky, poptávky, reklamace
svoboda@heavytech.cz
+420 604 329 696
Ondřej Čížek
Nabídky strojního vybavení, výkupy
cizek@heavytech.cz
+420 602 287 222