MP SVÁR

MP SVÁR
Našim oborem je kompletní dodávka projektů především pro odporové a obloukové svařování, robotizaci a automatizaci sériové výroby, tedy mechanická i elektrická konstrukce (Catia, Solid Works, e-plan), výroba, dodávka, odladění, školení, servis i pozáruční a dodávka náhradních dílů. Zákazníkům také dodáváme první vzorky svařenců na provizorních přípravcích a dále poradenství či předvedení zajímavých novinek v oboru (např. kontrola kvality PQS, metody CMT a TPSi, kamerové 3D kontrola kvality a ustavení svařenců či vedení dráhy svařování). Velký důraz klademe na společné projednání zadání a případných variant řešení zaručujících optimalizaci investičních a provozních nákladů, krátký čas realizace a spolehlivost a stabilitu procesu, aby se k nám vracel spokojený zákazník. Hlavním cílem naší činnosti je budování dlouhodobých obchodních i osobních vztahů s našimi zákazníky a dodavateli. Poskytneme Vám kvalitní a odbornou spolupráci ve všech fázích realizace projektu a provozu zařízení. Věříme, že vyváženost firmy, pružnost a důvěra osobního přístupu jsou pro nás výhodou a pro Vás zárukou stability a kvality. Těšíme se na budoucí projekty s Vámi a děkujeme všem zákazníkům i partnerům za důvěru a šanci užít si s vámi profesionální i lidsky příjemnou spolupráci.
Jednoúčelové svařovací stroje(3)Příslušenství pro svařování(4)Svařovací lisy s přípravkem(4)
SVAŘOVACÍ TECHNIKA

naradiproakce
nářadí pro - kontakt
doprava

MP SVÁR

,  Heavytech s.r.o.    Praha 10, Hradec Králové, Olomouc, Třebíč, Hořice    objednávky,dotazy: 775 075 765,       info@heavytech.cz     2019 KP (0.04s)TOPlist

KONTAKT - AKCE
Potřebujete vybavit dílnu? Nevíte si rady s konfigurací strojů stavební připraveností nebo legislativou ? Máme pro Vás technika, který se Vám bude zdarma věnovat a pokusí se Vám připravit návrh toho nejlepšího řešení.

Bc. Monika Maternová
Objednávky, fakturace
maternova@heavytech.cz
+420 775 075 765
David Svoboda
Nabídky, poptávky, reklamace
svoboda@heavytech.cz
+420 604 329 696
Ondřej Čížek
Nabídky strojního vybavení, výkupy
cizek@heavytech.cz
+420 602 287 222