LIKVIDACE

Na základě velké poptávky těchto služeb od škol, větších i menších výrobních podniků, jsme zařadili do našeho portfolia další možnosti jak pomoci našim zákazníkům. Nyní jsme schopni ne jenom dodat nové strojní vybavení, usadit a zaškolit, ale také vyřešit problém se stávajícím. Nabízíme zajištění ekologické likvidace, manipulaci  či výkup nebo zprostředkování prodeje.

VÝKUP

Velké množství firem obnovuje stroje ne jenom z důvodu nefunkčnosti původních. Proto je tu výkup, který je zaměřen především na stroje funkční či opravitelné s větší zbytkovou hodnotou. Ať už se jedná o kovoobráběcí, kovotvářecí, dřevoobráběcí stroje či větší strojní celky.

Ekologická likvidace strojů

Ekologická likvidace strojů je dnes nedílnou součástí obnovování strojního zázemí ve všech firmách. U drtivé většiny obráběcích strojů není možné stroj vykoupit pouze na kov, ale je potřeba projít procesem ekologické likvidace.

Jak tato likvidace probíhá?

V případě uzavření zakázky na určeném místě připravíme manipulační prostředky, zajistíme vystavení protokolu o ekologické likvidaci, zajistíme stroj proti úniku škodlivých látek, poté přepravíme stroje na provozovnu, kde bude stroj odborně rozebrán a vytříděn.

Jaké stroje likvidujeme?

Jsme schopni zajistit ekologickou likvidaci skládající se z několika strojů, tedy například kompletních provozních linek, až po menší stroje. Pro poptání služby volejte na tel. 602 287 222.

nářadí pro - doprava zdarma nářadí pro - kontakt
doprava

Výkup a likvidace strojů

,  Heavytech s.r.o.    Praha 10, Hradec Králové, Olomouc, Třebíč, Hořice    objednávky,dotazy: 775 075 765,       info@heavytech.cz     2019 KP (0.01s)TOPlist

KONTAKT - AKCE
Potřebujete vybavit dílnu? Nevíte si rady s konfigurací strojů stavební připraveností nebo legislativou ? Máme pro Vás technika, který se Vám bude zdarma věnovat a pokusí se Vám připravit návrh toho nejlepšího řešení.

Bc. Monika Maternová
Objednávky, fakturace
maternova@heavytech.cz
+420 775 075 765
David Svoboda
Nabídky, poptávky, reklamace
svoboda@heavytech.cz
+420 604 329 696
Ondřej Čížek
Nabídky strojního vybavení, výkupy
cizek@heavytech.cz
+420 602 287 222