ZOUVAČKY PNEU

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Automatické zouvačky

6. HOFMANN - stahovák pneu MONTY 3300 RACING AT Plus s aut. hlavou
3. HOFMANN - stahovák pneu MONTY 3300-20 SMART (20, 305 mm, 1 speed)
6. JOHN BEAN - stahovák pneu T5545-2S PLUS


Nákladní zouvačky

Zouvačka TRC-01 nákladní
Nákladní zouvačka Titanium MonsterTruck
Nákladní zouvačka Titanium TruckServis


Poloautomacké zouvačky

Zouvačka TC-01 poloautomatická
1. HOFMANN - stahovák pneu MONTY 1270 SMART - poloautomat bez pomocných ramen
Zouvačka TC-02 PROFI dvourychlostní


Bezpákové zouvačky

Zouvačka TC-04 bezpáková s ramenem
Zouvačka  S8641V.18
Hammer


Příslušenství

Adaptér MOTO pro zouvačky
Pomocné montážní rameno k TC-02
10. JOHN BEAN - příslušenství pro stahováky pneumatik


Profesionální zouvačky

Zouvačka  S 100C.ELIT
Zouvačka  S104C.ELIT
Zouvačka  S100C.EL


 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Technika je o krok před námi a málokdo už použije k vyzouvání a nazouvání pneumatik páčidlo či jiný ruční nástroj. Zouvačka je nezbytným pomocníkem každého pneuservisu, ale i autoservisu s pestrou nabídkou služeb. Ve své podstatě je to stroj s pneumaticko elektricky poháněným motorem, což znamená, že vyžaduje připojení na elektřinu a na vzduchový kompresor. Zouvaček je na trhu celá řada, a proto je nutné svůj výběr omezit na určitý typ, dle potřebných parametrů. Hlavním je typ přezouvaných kol, tím druhým četnost využití stroje. Co se týče prvního kritéria (typ přezouvaných kol), můžete vybírat z nabídky zouvaček pro osobní automobily, dále pro nákladní vozidla, a pro speciální případy zde naleznete i profesionální a racing zouvačky. Další zásadní rozhodnutí spočívá ve výběru mezi poloautomatickou a automatickou zouvačkou. Rozhodnutí mezi těmito dvěmi vychází ze skutečnosti, jakou úlohu budou služby pneuservisu hrát. Provozujete-li pneuservis pouze jako doplňkovou službu a není pro Vás zásadně důležitý čas přezutí, postačí pro běžné využití poloautomatická zouvačka. Ta disponuje do strany výklopným montážním ramenem a může se lišit velikostí montážního stolu (schopností uchytit na zouvačku kola různých velikostí). Vlastníte-li větší pneuservis, kde je kladen důraz na rychlost práce, pak je nesporně lepším řešením automatický model či profesionální model vyšších tříd. Tyto typy jsou vybaveny pneumaticky odklopným ramenem dozadu za stroj, pneumatickou aretací montážní patky a tlakovým dělem pro rychlé nafouknutí a nazutí pneumatik. Rychlost, přesnost, jednoduchost a jistota, že při operaci nepoškodíte ráfek či pneumatiku, by pro Vás měly být těmi nejdůležitějšími kritérii pro výběr stroje.
nářadí pro - doprava zdarma nářadí pro - kontakt
doprava

ZOUVAČKY PNEU

,  Heavytech s.r.o.    Praha 10, Hradec Králové, Olomouc, Třebíč, Hořice    objednávky,dotazy: 775 075 765,       info@heavytech.cz     2019 KP (0.01s)TOPlist
ZOUVAČKY PNEU
KONTAKT - AKCE
Potřebujete vybavit dílnu? Nevíte si rady s konfigurací strojů stavební připraveností nebo legislativou ? Máme pro Vás technika, který se Vám bude zdarma věnovat a pokusí se Vám připravit návrh toho nejlepšího řešení.

Bc. Monika Maternová
Objednávky, fakturace
maternova@heavytech.cz
+420 775 075 765
David Svoboda
Nabídky, poptávky, reklamace
svoboda@heavytech.cz
+420 604 329 696
Ondřej Čížek
Nabídky strojního vybavení, výkupy
cizek@heavytech.cz
+420 602 287 222