Dvousloupový zvedák 4 t PROFI

-7%  
Dvousloupový zvedák 4 t PROFI
46 500 Kč bez DPH
Při platbě předem sleva z ceny
 Autorizovaný certifikovaný prodejce techniky GolemTech.
 Kontrola před dodáním - naši technici před odesláním zkontrolují zasílané zboží.
 K zakoupenému produktu zajistíme rychlou přepravu, montáž, zaškolení, záruční i pozáruční servis.
 
 V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, vyhotovíme Vám nabídku šitou na míru( +420 775 075 765 ).
zvedák bazar 1
zvedák bazar 2
zvedák bazar 3
zvedák bazar 4
zvedák bazar 5
zvedák bazar 6
zvedák bazar
 
GolemTech
Vaše cena s DPH: 56 265 Kč 
Obvyklá cena s DPH: 61000 Kč 
Ušetříte z obvyklé ceny:  4735 Kč ( 7%)
Dostupnost: SKLADEM
Výrobce: GolemTech
Kód zboží: sz24
Na splátky: Splátková kalkulačka ESSOX
Kategorie:  AUTOTECHNIKA - ZVEDÁKY - Dvousloupové zvedáky - Elektrohydraulické s přejezdem

Dvousloupový zvedák Golemtech 4 t PROFI 

Dvousloupový elektrohydraulický zvedák Golemtech 4 t se řadí do kategorie PROFESIONAL. Na rozdíl od zvedáků nižší kategorie s nosností pouze kolem tří tun, využijete tento zvedák pro zvedání jak těžších osobních, tak i dodávkových vozidel. 

Vysoké nosnosti 4 tuny samozřejmě odpovídá i použití kvalitních zesílených materiálů. Nová  konstrukce pojezdu a uchycení ramen umožňuje i použití třídíllných prodloužených ramen pro dosažení zdvihacích bodů u nejdelších dodávek.

Další předností tohoto zvedáku jsou elektromagnetické bezpečnostní západky v každém sloupu ovládané tlačítkem z řídícího boxu. Pro maximální bezpečnost je pro ovládací elektroniku použit 24 V rozvod.

Díky vývoji konstrukce dvousloupových zvedáku Golemtech je možnost předělání již zakoupeného zvedáku na bezpřejezdový model, kdy lana a hydraulika jsou vedena horem. Stačí pouze objednat přestavbovou sadu.

Parametry modelu 

  • Minimální výška zdvihu: 100 (200) mm
  • Max. výška zdvihu 1950 (2050) mm
  • Výška sloupů: 2930 mm
  • Celková šířka zvedáku: 3580 mm (i s motorem)
  • Šířka mezi sloupy: 2830 mm
  • Průjezdná šířka: 2550 mm
  • Motor: 400 V (možnost dodání i s 220 V motorem)
  • Množství hydraulického oleje: 10 litrů

 

 Zvedák Golemtech 4000 je vybaven elektronicky ovládanými bezpečnostími západkami. Tím se znatelně zvyšuje komfort obsluhy, kdy není potřeba obcházet zvedák a odjišťovat západky ručně, jako je tomu u zvedáků nižších kategorií. Vše se ovládá elektronicky, pomocí jednoho tlačítka. Zvedák má nízký spojovací práh mezi sloupy a tichý chod. Vyniká osvědčenou konstrukcí a spolehlivou hydraulikou. Tyto sloupové hevery charakterizuje praxí potvrzený bezproblémový provoz a nenáročná údržba.

Dvousloupový zvedák Golemtech má variabilně nastavitelná asymetrická ramena (výsuvná a kloubově natočitelná) s automatickou aretací polohy jejich natočení a automatickým odjištěním ve spuštené poloze. Snadno tak lze dosáhnout zvedací body u menších i velkých automobilů. Konce nosných ramen jsou opatřené výškově nastavitelnými patkami. Patky mají vrchní plochu ze speciální pryže s optimálním designem. Ve zvolené pracovní poloze jsou pojezdové bloky s nosnými rameny aretovány bezpečnostními západkami, takže hydraulika zvedáku není zatěžována. Zvedáky jsou vybaveny i řadou dalších bezpečnostních a provozních prvků, např. ventily bránícími přetížení, kontrolou rychlosti spouštění apod.

Součástí dodávky jsou standartní kovové kotvy do betonu. Pro pevnější a bezpečnější ukotvení zvedáku, je ideální používat chemické kotvy a závitové tyče. Doporučujeme proto při nákupu přikoupit sadu pro chemické ukotvení, která obsahuje top kvalitní chemické kotvy Pattex (2x kartuše 280 ml) a dvanáct závitových tyčí, matek a podložek, určenou přímo pro ukotvení obou sloupů zvedáku.

Zvedák může být osazen na betonovou desku tlouštky min. 200 mm z betonu C20/25. Minimální rozměr betonové desky je 3900 mm x 4500 mm. Alternativně lze místo desky navrhnout betonové základy pod každým sloupem zvedáku o půdorysných rozměrech 1200 mm x 700 mm hloubky 500 mm z betonu C 20/25.

Možnost objednání montáže zvedáku. Tuto službu je možné spojit s dopravou zvedáku, který přiveze rovnou naše montážní skupina, za zvýhodněnou cenu. Upozornění: vzhledem k hmotnosti zařízení je cena za dopravu závislá na vzdálenosti k zákazníkovi. Konečná cena dopravy bude sdělena po přijetí a potvrzení objednávky, dle ceníku PPL sprint. Možnost osobního vyzvednutí v našem skladu v Praze.

Dvousloupový zvedák 4 t PROFI - dotazy a poznámky
 autor:     bezpečnostní kód:  (8769)

   


naradiproakce
nářadí pro - kontakt
doprava

zvedák bazar

,  Heavytech s.r.o.    Praha 10, Hradec Králové, Olomouc, Třebíč, Hořice    objednávky,dotazy: 775 075 765,       info@heavytech.cz     2019 KP (0.03s)TOPlist

KONTAKT - AKCE
Potřebujete vybavit dílnu? Nevíte si rady s konfigurací strojů stavební připraveností nebo legislativou ? Máme pro Vás technika, který se Vám bude zdarma věnovat a pokusí se Vám připravit návrh toho nejlepšího řešení.

Bc. Monika Maternová
Objednávky, fakturace
maternova@heavytech.cz
+420 775 075 765
David Svoboda
Nabídky, poptávky, reklamace
svoboda@heavytech.cz
+420 604 329 696
Ondřej Čížek
Nabídky strojního vybavení, výkupy
cizek@heavytech.cz
+420 602 287 222